مطالعه بسیط اجتماع و محیط فرد یا خانواده برای تشخیص مرض ودرمان

مطالعه بسیط اجتماع و محیط فرد یا خانواده برای تشخیص مرض ودرمان: آفتاب اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر اذان مغرب کرمان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی سپردن معاونت‌های ریاست جمهوری به زنان قابل تقدیر است / صادقی

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این که گزینش سه نفر از بانوان توانمند در حوزه‌های معاونت و دستیاری مدیر جمهور ،‌اقدامی در خور تحسین و تقدیر هست،

سپردن معاونت‌های ریاست جمهوری به زنان قابل تقدیر است / صادقی

صادقی : سپردن معاونت های ریاست جمهوری به زنان قابل تقدیر است

عبارات مهم : اصلاح طلب

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این که گزینش سه نفر از بانوان توانمند در حوزه های معاونت و دستیاری مدیر جمهور ، اقدامی در خور تحسین و تقدیر هست، گفت: البته کنار گذاشته شدن آقای انصاری جای تامل دارد و می تواند نقصانی در ارتباط روحانی با اصلاح طلبان ایجاد کند.

محمود صادقی در گفت و گو با ایسنا در ارزیابی خود از گزینش سه نفر از بانوان جهت پست های معاونتی به وسیله مدیر جمهور اظهار کرد: این اقدام مدیر جمهور در خور تحسین بوده و جای تقدیر دارد که جهت مسئولیت های دو معاونت و دستیاری ریاست جمهوری از بانوان استفاده کرده اند.

سپردن معاونت‌های ریاست جمهوری به زنان قابل تقدیر است / صادقی

وی افزود: ایجاد سمت دستیاری در امور حقوق شهروندی نیز به نوبه خود جای تقدیر دارد که نشان می دهد رییس جمهور اهتمام خاص ای به حقوق شهروندی دارد و زن مولاوردی با توجه به عملکردی که در حوزه معاونت زنان داشته و مورد رضایت بوده آینده نگری می شود که در این زمینه هم با جدیت و تلاش فعالیت های مثمرثمری را انجام دهد.

این نماینده مجلس همچنین بیان کرد: با در نظرگرفتن این که منشور حقوق شهروندی نیاز به پیگیری های متفاوت در حوزه قانون گذاری، اجرایی و قضایی دارد، جای امیدواری است که شاهد فعالیت جدی در این حوزه باشیم.

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این که گزینش سه نفر از بانوان توانمند در حوزه‌های معاونت و دستیاری مدیر جمهور ،‌اقدامی در خور تحسین و تقدیر هست،

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس در ادامه راجع به گزینش ابتکار در حوزه معاونت امور زنان گفت: ابتکار یک صورت موفق هست، هر چند در حوزه محیط زیست چالش های فراوانی وجود دارد که در جای خود انتقاداتی به آنها وارد است ولی به هر حال این عوض کردن مدیریت انجام شده است است.

این نماینده اصلاح طلب مجلس افزود: با در نظرگرفتن این که زن ابتکار فعالیت کاری در حوزه زنان به طور خاص نداشته ولی به لحاظ شخصیت و جایگاهی که دارد این امیدواری وجود دارد که ابتکار خاصی در این زمینه داشته باشد؛ لیکن حوزه زنان یک حوزه فرابخشی بوده و نیازمند ابتکار عمل یک فرد هست، لذا فکر می کنم زن ابتکار این پتانسیل را داشته باشد تا بتواند در عرصه های متفاوت جایگاه زنان را ارتقاء دهد.

صادقی در خصوص گزینش جنیدی به سمت معاونت حقوقی رییس جمهور نیز اینگونه اظهار نظرکرد: با توجه به شناختی که از ایشان دارم جایگاه خاص ای از لحاظ آکادمیک، سطح علمی و تخصصی که در حوزه وکالت دارد و همچنین با داشتن سابقه اجرایی، آینده نگری می شود شاهد تحول حرفه ای در این حوزه باشیم.

سپردن معاونت‌های ریاست جمهوری به زنان قابل تقدیر است / صادقی

وی همچنین خاطرنشان کرد: خوشحالیم که زن جنیدی به سمت معاونت حقوقی گزینش شدند ولی در عین حال آقای انصاری که یکی از شخصیت های آشنا شده است و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام هست، کنار گذاشته شده است که جای تامل دارد مگر این که در مجموعه کابینه جایگاه خاصی جهت ایشان در نظر گرفته شود؛ در غیر این صورت می تواند خلل و نقصانی در ارتباط آقای روحانی با اصلاح طلبان ایجاد کند.

واژه های کلیدی: اصلاح طلب | رییس جمهور | اصلاح طلبان | حقوق شهروندی | ریاست جمهوری | نماینده مجلس | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs