مطالعه بسیط اجتماع و محیط فرد یا خانواده برای تشخیص مرض ودرمان

مطالعه بسیط اجتماع و محیط فرد یا خانواده برای تشخیص مرض ودرمان: آفتاب اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر اذان مغرب کرمان

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی هیات نظارت مجلس نمایندگان آمریکا راجع به توافق هسته‌ای تحقیق می‌کند

هیات نظارت مجلس نمایندگان آمریکا با استناد به گزارش ادعایی نشریه پولتیکو خواهان تحقیق راجع به عملکرد دولت اوباما در جریان دو توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران

هیات نظارت مجلس نمایندگان آمریکا راجع به توافق هسته‌ای تحقیق می‌کند

هیات نظارت مجلس نمایندگان آمریکا راجع به توافق هسته ای تحقیق می کند

عبارات مهم : ایران

هیات نظارت مجلس نمایندگان آمریکا با استناد به گزارش ادعایی نشریه پولتیکو خواهان تحقیق راجع به عملکرد دولت اوباما در جریان دو توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران و آزادی زندانیان کشور عزیزمان ایران و آمریکا شدند.

به گزارش ایسنا، به نوشته نشریه پولتیکو، رهبران جمهوری خواه هیات نظارت مجلس نمایندگان آمریکا روز جمعه اعلام کردند که بررسی این عنوان را در دستور کار خود قرار داده اند که دولت باراک اوباما، مدیر جمهور پیشین آمریکا جهت جلب حمایت عمومی از توافق هسته ای و آزادی زندانیان ایرانی و آمریکایی، تلاش های بلندپروازانه آمریکا را جهت مقابله با آنچه واشنگتن شبکه های قاچاق سلاح های کشور عزیزمان ایران می نامد، خدشه دار کرده اس یا خیر.

هیات نظارت مجلس نمایندگان آمریکا راجع به توافق هسته‌ای تحقیق می‌کند

همچنین 13 سناتور جمهوری خواه در نامه ای جداگانه خواستار دریافت اطلاعات بیش تری راجع به عفو زندانیان ایرانی پیش از امضاء توافق هسته ای شده است اند و خواستار پاسخ به این پرسش شده است اند که دولت اوباما با مذاکرات محرمانه خود با کشور عزیزمان ایران در این زمینه، امنیت ملی آمریکا را به خطر انداخته هست، یا نه.

قانونگذاران مجلس نمایندگان و سنا به گزارش 24 آوریل نشریه پولتیکو اشاره کرده اند که در آن ادعا کرده بود، دولت اوباما از طریق اقدام در بعضی پرسشها و بی عملی در بعضی امور دیگر، مانع از اجرای قانون موسوم به “مقابله ملی با اشاعه اسلحه” در رابطه با فعالیت های کشور عزیزمان ایران شده است است.

هیات نظارت مجلس نمایندگان آمریکا با استناد به گزارش ادعایی نشریه پولتیکو خواهان تحقیق راجع به عملکرد دولت اوباما در جریان دو توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران

جیسون چافتز و ران دسانتیس دو عضو جمهوری خواه مجلس نمایندگان روز جمعه با ارسال نامه ای به جف سشنز، دادستان کل آمریکا از وی درخواست کردند تا جهت کمک به این هیات در درک بهتر مسائل، پرونده های مرتبط با آن ها را که وزارت دادگستری آمریکا در اختیار دارد، منتشر کند. آن ها با ارسال نامه ای جداگانه به رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه آمریکا نیز تقاضای مشابهی را جهت دریافت اسناد موجود در وزارت امور خارجه مطرح کرده اند و به هر دو مقام آمریکایی تا 19 ماه می وقت داده اند تا دو نسخه مجزا از این اسناد را در اختیار اعضای جمهوری خواه و دموکرات هیات نظارت مجلس نمایندگان قرار دهند.

یک عضو دموکرات این کمیته در این باره گفت: از اعضای دموکرات خواسته نشده است این نامه را امضا یا آن را پیش از ارسال، مطالعه کنند.

به نوشته پولتیکو، چافتز و دسانتیس به دنبال اسناد منتهی به امضای توافق آزادی زندانیان آمریکایی و ایرانی هستند. این توافق در 16 ژانویه سال 2016 حاصل شد که در نتیجه آن زندانیان آمریکایی در کشور عزیزمان ایران و چند شهروند ایرانی زندانی در آمریکا آزاد شدند. آن ها همچنین مایلند راجع به 21 ایرانی که مورد عفو قرار گرفتند یا پیگیری اتهاماتشان متوقف شد، اطلاعات کاملی به دست آورند.

هیات نظارت مجلس نمایندگان آمریکا راجع به توافق هسته‌ای تحقیق می‌کند

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | اوباما | ایرانی | آمریکایی | باراک اوباما | مقام آمریکایی | مجلس نمایندگان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs