مطالعه بسیط اجتماع و محیط فرد یا خانواده برای تشخیص مرض ودرمان

مطالعه بسیط اجتماع و محیط فرد یا خانواده برای تشخیص مرض ودرمان: آفتاب اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر اذان مغرب کرمان

گت بلاگز اخبار حوادث قتل نوجوان 15 ساله در جنگ خیابانی

فرمانده انتظامی آمل از وقوع نزاع و درگیری خونین میان سه نوجوان و قتل جوان 15 ساله خبر داد.

قتل نوجوان 15 ساله در جنگ خیابانی

عبارات مهم : تلگرام

فرمانده انتظامی آمل از وقوع نزاع و درگیری خونین میان سه نوجوان و قتل جوان 15 ساله خبر داد.

به گزارش ایسنا، «ولی الله گنجیان مقدم »اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع درگیری میان سه نوجوان در روستای اسکومحله امامزاده عبدالله آمل، عوامل فرماندهی انتظامی بخش امامزاده عبدالله به سرعت خود را به محل اتفاق رساندند.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل اتفاق در بررسی های اولیه دریافتند، سه نوجوان به علت اختلاف و مشاجره در اینترنت با یکدیگر درگیر شدند که در این بین فردی به نام “رضا-ک” از سوی فردی دیگر به نام “علی -ر” با ضربات چاقو به شدت مصدوم و به قتل رسید.

قتل نوجوان 15 ساله در جنگ خیابانی

فرمانده انتظامی آمل، خاطرنشان کرد: در پی فرار قاتل از صحنه جرم و پنهان شدن وی بلافاصله با هماهنگی قضائی و تشکیل تیم خاص از کارآگاهان پلیس آگاهی و پلیس امنیت، عنوان در دستور کار قرار گرفت.

گنجیان مقدم افزود: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس، مخفیگاه قاتل شناسائی و طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی آمل از وقوع نزاع و درگیری خونین میان سه نوجوان و قتل جوان 15 ساله خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات علاوه بر اقرار به این جرم، اظهار کرد: در اینترنت خبر رسان تلگرام و طی تماس تلفنی مشاجراتی با دوست مقتولم ایجاد شد و در روز واقعه همدیگر را به مواجهه حضوری دعوت کرده و هنگامی که به محل قرار آمدیم مشاجره لفظی به درگیری و در نهایت ایراد ضرب با چاقو منجر شد و من بعد از آن از صحنه فراری شدم.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بیان اینکه بسیاری از این واکنش‌ها های پرخطر و پرخاشگرانه نوجوانان نتیجه بازی های خشن رایانه ای و فیلم های ماهواره ای و فضای نامناسب خبر رسان تلگرام هست، اظهار کرد: پرخاشگری و خشونت از جمله مباحث اساسی مطرح شده است در بازی های رایانه ای و فیلم های ماهواره ای و مشغله زیاد نوجوانان با گوشی همراه و نوت بوک و رایانه است به شمار می آید.

واژه های کلیدی: تلگرام | رایانه | نوجوان | انتظامی | ماهواره | نوجوانان | فرمانده انتظامی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs