مطالعه بسیط اجتماع و محیط فرد یا خانواده برای تشخیص مرض ودرمان

مطالعه بسیط اجتماع و محیط فرد یا خانواده برای تشخیص مرض ودرمان: آفتاب اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر اذان مغرب کرمان

گت بلاگز اخبار حوادث مردی که هدفون در گوش بچه‌هایش گذاشت و همسرش را خفه کرد! / جزییات جنایت خیابان جردن

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ جزییات جنایت مردی را که شب گذشته اقدام به خفه کردن همسرش کرده و سپس قصد خودکشی داشت، تشریح

جزییات جنایت خیابان جردن: مردی که هدفون در گوش فرزند هایش گذاشت و همسرش را خفه کرد!

عبارات مهم : جنایت

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ جزییات جنایت مردی را که شب گذشته اقدام به خفه کردن همسرش کرده و سپس قصد خودکشی داشت، تشریح کرد.

ایسنا نوشت: سرهنگ مکرم در این باره گفت: حوالی ساعت 21:30 شب گذشته خبر یک مورد وقوع قتل در خیابان جردن به کلانتری 103 گاندی اطلاع داده شد که در پی آن ماموران کلانتری در محل حاضر شده است و مشاهده کردند مردی 39 ساله اقدام به قتل همسر جوانش کرده و رگ دست خود را نیز زده است که بلافاصله این فرد به بیمارستان انتقال یافته شده است و جسد نیز به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

وی با اشاره به تشکیل پرونده در این زمینه و پیگیری با آن در اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ راجع به جزییات آن گفت: متهم به قتل حدود 16 سال پیش با همسر خود ازدواج کرده و در کار تولید پوشاک بوده ولی از مدتی قبل اعتیاد شدیدی به مصرف موادمخدر پیدا کرده به طوری که در ماه های اخیر شغل خود را از دست داده و مخارج زندگی اش از سوی خانواده اش تامین می شد.

مردی که هدفون در گوش بچه‌هایش گذاشت و همسرش را خفه کرد! / جزییات جنایت خیابان جردن

وی با بیان اینکه این مرد دارای دو فرزند دختر 15 ساله و پسر 5 ساله است گفت: در روز جنایت این مرد فرزندانش را به اتاق خواب انتقال داده و با گذاشتن هدفون در گوششان، آنها را مشغول کرده و سپس همسرش را به قتل رسانده هست. شواهد به جا مانده بر روی جسد نشان دهنده این است که هیچ گونه ضرب و شتم بر روی بدن مقتول وجود نداشته و به احتمال زیاد متهم همسرش را خفه کرده است.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با بیان اینکه شواهد حاکی از این است که متهم بعد ارتکاب قتل اقدام به مصرف قرص کرده هست، گفت: این فرد در حالی که حال عمومی مناسبی نداشت با شئی برنده اقدام به بریدن دستش کرده و بعد از آن با خانواده اش تماس گرفته و عنوان را اطلاع داده است که با حضور خانواده اش در محل و مشاهده این صحنه، پلیس در جریان ماجرا قرار گرفته است.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ جزییات جنایت مردی را که شب گذشته اقدام به خفه کردن همسرش کرده و سپس قصد خودکشی داشت، تشریح

مکرم با اشاره به تشکیل پرونده جهت این فرد گفت: این مرد هم اکنون در بیمارستان به سر می برد و بعد از آن جهت کشف علت دقیق جنایت تحقیقات از وی شروع خواهد شد.

واژه های کلیدی: جنایت | هدفون | انتقال | خیابان | خانواده | پلیس آگاهی | انتقال داده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs